Doradztwo   Dietetyczne

O nas

Pomożemy Ci nabrać apetytu na zdrowe życie.

Jesteśmy dla tych wszystkich, którzy z różnych powodów chcą przyjrzeć się swojej diecie i poczynić w niej niezbędne zmiany. Nadwaga, niedowaga, problemy zdrowotne, czy chęć zmiany stylu życia - służymy profesjonalną pomocą. Nasze wsparcie obejmuje przygotowanie indywidualnej diety oraz pomoc w jej wprowadzeniu i przestrzeganiu. Ćwiczenia fitness pomocne w utrzymaniu zdrowego stylu życia stanowią uzupełnienie naszej oferty.

Osoby

dsc_71131

Właściciel, doradca dietetyczny - Katarzyna Bychowska mgr inż. Ochrony Środowiska - absolwentka SGGW w Warszawie - międzywydziałowych Studiów Ochrony Środowiska, ukończone Podyplomowe Studia Dietetyki i Żywienia w Instytucie Żywności i Żywienia Człowieka w Warszawie. Pracuje z pasją i pokorą, zawód dietetyka to dla niej powołanie i nieustająca nauka. Uczy swoich pacjentów jak dbać o ciało i zdrowie. Pomaga osobom otyłym, zbyt szczupłym, a także wspomaga osoby chore - zdrową dietą dostosowaną do konkretnego pacjenta.

dsc01651kopia3

Stylistka, Kolorystka, Doradca Wizerunku, Szkoleniowiec - Renata Wrona. Założycielka  PRIME IMAGE agencji PR i komunikacji marketingowej, specjalizującej się w kreowaniu wizerunku firm oraz osób prywatnych. Odkrywa wraz z Klientem jego niepowtarzalny styl. Pomaga wyrazić  indywidualną  osobowość firmy oraz jej pracowników poprzez ubiór oraz sposób zachowania, przy jednoczesnym zachowaniu obowiązujących   zasad biznesowego stroju. Wykładowca w WSHiP na Podyplomowych Studiach PR, tematyka wykładu „Kreowanie wizerunku firm”. Autor cyklu artykułów w pismach opiniotwórczych: Średnie i Małe Przedsiębiorstwa oraz Wiedza i Praktyka.

Trener personalny - instruktor fitness/aerobik, instruktor ZUMBY - Blanka Zapalska. redukcja-34 Od lat pasjonuje się fitnessem i  wszystkimi formami zajęć przy muzyce, zwłaszcza w rytmie latino.  Tańczyła w zespole tańca nowoczesnego, a od dwóch lat jej pasją stała się salsa. Za najskuteczniejszy uważa trening, który jest  przyjemnością, taki który dodaje nam energii i pozytywnie nastawia do życia. Sama najczęściej wybiera zajęcia typu: aerobik, cycling, ABT, TBC i oczywiście wszelkie odmiany dance. Propaguje fitness bo wie ile zadowolenia i satysfakcji daje zdrowy, aktywny styl życia. Prywatnie – jest mamą dwóch synów, konsultantem do spraw marketingu i miłośniczką podróży do Egiptu.

Instytut Łakoci - doradztwo dietetyczne: tel. 0 603 303 161, biuro@instytut-lakoci.pl

Wdrożenie platformy WordPress wykonała firma ACTIVENET - projektowanie stron internetowych